Zásady pro komunitu

 • Vítejte na fóru Rail Nation!


  Toto fórum slouží jako platforma pro diskuse s ostatními hráči a s Rail Nation teamem. Pokud chcete s ostatními hráči probrat vaše nápady, hledáte informace nebo pomoc, nebo dokážete poradit ostatním, jste na správném místě.
  Tyto zásady komunity jsou součástí Všeobecných obchodních podmínek. Registrací na fóru každý uživatel přijímá tyto zásady komunity, stejně jako Všeobecné obchodní podmínky a zavazuje se k jejich dodržování, především oddílu §11.


  1. Obecné chování
  Kromě toho, co je již uvedeno ve Všeobecných obchodních podmínkách, není tolerováno ani následující chování:
  • Je povoleno vlastnit pouze jeden uživatelský profil na fóru.
  • Spamování, nadávání a urážky. Fórum může nabídnout příjemné prostředí pouze pokud se uživatelé chovají slušně a s respektem k ostatním.
  • Nadměrné/opakované vkládání stejných či podobných příspěvků. Příspěvky by měly být vloženy pouze v jedné sekci fóra a pouze jednou.
  • Vydávání se za členy teamu, včetně příspěvků, v nichž uživatel poukazuje na někoho, kdo porušuje pravidla hry.
  • Témata či příspěvky vytvořené za účelem propagace webových stránek nebo produktů, které nijak nesouvisí s Travian: Legends nebo s dalšími hrami od Travian Games GmbH.
  • Vkládání příspěvků, které by mohly být považovány za nelegální nebo porušující autorská práva podle mezinárodních zákonů.


  2. Příspěvky a relevance k tématu
  Při odpovídání v diskusích prosím argumentujte objektivně. Snažte se také držet tématu diskuse. Formulujte své názory srozumitelným způsobem a berte v úvahu i argumenty ostatních uživatelů fóra. Neověřitelná obvinění či podezření by neměla být na fórum vkládána. Konstruktivní kritika je vítána, pokud je napsána zdvořile a podepřena fakty a relevantními argumenty. Vyhněte se „únosu“ tématu (odklonění od originálního diskusního tématu) a místo toho raději založte nové téma.


  3. Varování a bany
  Jakýkoli účet porušující Všeobecné obchodní podmínky nebo tyto zásady komunity může být varován, zablokován nebo smazán členy teamu v závislosti na vážnosti prohřešku proti pravidlům.


  4. Moderování
  Moderátoři dohlížejí na dodržování těchto zásad komunity. Pokud máte otázky týkající se banu, kontaktujte prosím příslušného moderátora prostřednictvím soukromé zprávy. Pokud máte důvod se domnívat, že moderátor zneužívá své pravomoci, můžete kontaktovat community managera na admin@travian.cz


  5. Externí odkazy
  Společnosti Travian Games ani Bright Future nejsou zodpovědné za obsah externích odkazů. Odpovědnost nese výhradně majitel příslušné webové stránky. Nelze očekávat, že poskytovatel bude pravidelně kontrolovat obsah odkazované stránky. Pokud se dozvíme o porušení pravidel na odkazovaných webových stránkách, odkazy budou odstraněny. Do té doby klikají uživatelé fóra na odkazy na své vlastní riziko.


  6. Organizační záležitosti
  Rail Nation Team si vyhrazuje právo kdykoliv změnit tyto zásady komunity.