Support

Pinned Wildcard-uri II - Rail Nation Masters

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Wildcard-uri II - Rail Nation Masters

Dragi jucători,

Rail Nation Masters începe într-o săptămână!

Dacă nu v-ați calificat încă și nu ați câștigat un wildcard, puteți participa la noul nostru eveniment. ^^

Spuneți-ne în acest topic alături de care jucător ați dori să jucați pe Masters (nick-ul unui alt coleg/prieten din Rail Nation).
      Puteți scrie „@nick” (ex. @William) pentru a eticheta un prieten în comentariul vostru și menționați motivul pentru care considerați că acesta v-ar oferi cel mai bun sprijin.

Vom oferi un total de 20 wildcard-uri (vor fi luate în considerare toate mesajele postate pe forum - din toate comunitățile - și de pe Facebook). Mesajele pot fi postate până în data de 24 ianuarie (inclusiv).

Succes!
      Community Manager Rail Nation RO

Moderatorii lucrează pe bază de voluntariat şi, prin urmare, nu sunt disponibili 24 de ore pe zi.
    • Mi-ar face plăcere să joc și pe RN Masters alături de prietenul meu @PRAPAD (pe care eu l-am molipsit de RN :D). Am jucat multe runde împreună și ne cunoaștem doar de "câțiva" ani, de prin 1983 ... Deocamdată jucăm pe RO01 și pe RO02, tot împreună, bun înțeles!

O zi bună!