NOVÁ či STARÁ HRA - hlasujme ...!!

• Přátelé - děkuji Gotfriedovi za snahu, byť byla beznadějná - stěžovat si rozhodčímu na něj samotného je beznadějné - viz odpověď výše .... a hlavně děkuji všem, kdo projevili svůj názor ať je jakýkoliv - máte zájem o hru a toho si vážím ... hlasování dopadlo pokud dobře počítám 12 : 3 PRO STAROU VERZI ..... co jak výše vidíme nic neznamená .... hmm je to škoda, když se takhle kvůli "upgradu" změní nějaká střílečka či bojovka - žádný problém - jde se prostě jinam ..... jinou takto dynamickou budovatelskou hru s jasným rozuzlením a možností - když se to nepovede tak třeba příště ... takovou jsem zatím nenašel .... škoda jak to dopadlo ...

• Tak a je konec. Zdejší panstvo se rozhodlo nás zlikvidovat a tak po tomto finále už nebude žádné příště. Pěkně nás okradli, protože vše tu po nás zůstává.
    Hráčům přeji vše nejlepší a tomu zbytku ať si třeba zlomí ...

• Hra existuje dále i s tvými zlatými. Jen má jiné nároky na pc a internet.
    Já jsem raději za novou verzi, je méně náročná na RAM.
    A i ovládání mi vyhovuje více než stará verze.
    A to mám 8 let starý verk a obyč internet od místního poskytovatele.

• Hra kterou jsem tu hrál neexistuje. To co zde je nyní je úplně něco jiného a s původnjí hrou má společný jen název..

Zlato nám sprostě znárodnili, protože ho nikde nemám. Pokud někde je, chci ho ukázat!!!

• ˇŽádnou grafiku jsem zatím neviděl a pokud někdo hloupému nehybnému obrázku říká hra, tak je to hlupák

Něco podobného nám tahle banda tunelářů už provedla na kamionech. Také nás nechali investovat a pak nás vykopli skopčáci