Zimní speciál

• Vážení hráči,

jak jste si možná již všimli, na blogu je informace o nadcházející události - zimním speciálu, který začne 6. 12. a potrvá 8 dní.

Informace najdete zde: Zimní speciál začne již brzy!

Pokud máte nějaké dotazy či komentáře, pište zde!

Doufáme, že se vám bude speciál líbit.

Váš Rail Nation Team

• Děkuji za informace ke speciálu, jeden dotaz bych však měl.
    Jak to bude v případě zástupu? Bude moct zástupce sbírat mince?

• Dobrý den.
    Mám dotaz ohledně Zimní hry. 2 denní úkol na GG je uplatnit 18 výzkumných bodů. Jenže já mám výzkum 3 epochy tak daleko, že už mi tolik místa nezbývá.
    Znamená to, že o zimní mince přijdu? Není možné nějak zohlednit tuto situaci?

• Ukoly a funkce zimniho specialu by mely fungovat i pres zastup.

Co se tyce "nesplnitelnych" ukolu - u vyzkumnych bodu staci napsat na support a ukol odklikneme.

U ostatnich ukolu, kde je potencialni moznost, ze nepujdou splnit kvuli dosazeni maxima apod., take piste na support a uvidime, co se s tim bude dat delat.

• Dobrý den

Při zimním speciálu jsem si vyjela skoro pět tisíc diamantů. Proto mě docela mrzí jejich redukce na 500.

Pro získání tolika diamantů, jsem u toho proseděla kupu hodin a provedla velké množství úkonů. I vymyšlení strategie jejich těžby nějakou dobu trvalo.

Z tohoto důvodu se mi zdá redukce diamantů nespravedlivá, protože tuto možnost - sedět u toho stále - měl každý.

• Ahoj,

to chapu, take bych z toho nemela radost. Nicmene tady byl trosku problem v tom, ze hraci, kteri tu strategii obchodovani vyuzili naplno, by v budoucich akcich meli hodne velky naskok pred ostatnimi, coz by ty ostatni zase demotivovalo, proto se rozhodli k tomuhle "zkrouhnuti" (a predpokladam, ze v budoucich akcich bude i to obchodovani nejakym zpusobem omezene, aby k podobnym situacim uz nedochazelo.