Ελληνική κοινότητα του RailNation

• Γεια σας!!!

Θα θέλαμε τις απόψεις για άλλη μία φορά!

Τι πιστεύετε για την Ελληνική κοινότητα του RailNation;

Τι σας αρέσει περισσότερο και τι σας λείπει;

Τι θα αλλάζατε ή θα προσθετάτε στη Ελληνική κοινότητα αν μπορούσατε;

Βοηθήστε μας να φτιάξουμε μία κοινότητα που θα σας αντιπροσωπεύει!!

Ευχαριστούμε!

Η ελλληνική ομάδα του RailNation

• Ειναι μια κοινοτητα που στηριζει τους παιχτες του παιχνιδιου σε καθε δυσκολια κ σε καθε απορια που εχουμε για το παιχνιδι κ τις λειτουργιες του

• τα γραφικα , οι ηχοι .... ολα αυτα μου αρεσουν ! οπως επισης η στρατηγικη και γενικα η φιλοσοφια του παιχνιδιου!

ισως να μου ελειπε ετσι για αλλαγη , καποιο πλοιο η αεροπλανο σαν μια προεκταση μεταφορας αγαθων οπου θα εξασφαλιζαμε περισσοτερα μπονους , δωρα και ευκαιριες μεσα στο παιχνιδι!

• Για τα οροσημα θελω να πω , να υπάρξουν και στόν ελληνικο σέρβερ και πως καποιες πόλεις εχουν υπερβολικά πολλες κοινές βιομηχανίες και γι αυτο δεν επιλέγονται απο πολλούς... Οπως πχ η Ξάνθη παραδειγμα

• καλησπέρα, περάσαμε ομορφα στον τελευταιο σερβερ που μόλις τέλειωσε και περιμένουμε με ανυπομονησία πότε θα ξεκινήσει ο επόμενος !!

• Καλησπερα

Μου αρεσουν τα γραφικα οι ηχοι ακομα κ το πως μπορουμε να διαμορφωσουμε το avatar!!!! Συνηθως οι παικτες που μπαινουν σε συνεταιρισμο αναπτυσουν μεταξυ τους φιλιες.

Με προβληματιζει που βλεπω αρκετους ανενεργους παικτες.

Μου λειπουν οι διαγωνισμοι με μηχανη μπονους, ειναι πολυ σπανιοι κ θα ηθελα κ στον Ελληνικο οροσημα.

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ jioka