Przenoszenie zlota na Origin Journey

 • Tam masz napisane "Złoto pozostałe na koniec scenariusza będzie dostępne na dowolnym serwerze w tej samej domenie". Złoto można przenosić tylko w obrębie kraju (tutaj domeny) zatem złota z serwerów PL na OJ nie przeniesiesz.

 • Tam masz też napisane

  "

  Czy można tu kupować i przesyłać Złoto?

  Pewnie! Kupowanie Złota jest możliwe, a wszelkie Złoto pozostałe na koniec scenariusza będzie dostępne na dowolnym serwerze w tej samej domenie.

  *****************************************************************************

  >--->>>Przenoszenie Złota z innych serwerów w tej samej domenie do Rail Nation – Origin Journey także jest możliwe.<---<<<"

  ************************************************

  moim zdaniem zapomnieli dopisać

  że pierw cza go

  i

  tak

  kupić

  a

  potem skasować awatar

  i

  dopiero odebrać na

  Origin Journey

  ale wszystkiego ne
  wem


  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷᶜᶤᵃᵒƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

 • No własnie miałam na jednym klasyku trochę złota. A że już nie gram tam to wykupiłam konto plus, które tez zawsze można było przenieść. Skasowałam awatar. Minęło juz więcej niż 3 dni (tyle z reguły trzeba bylo normalnie czekać) i dalej nic nie widzę do odebrania. Już kiedyś przenosiłam złoto i konto plus ale tym razem nic nie widzę i nie wiem czy to tylko ja tak mam czy ogólnie nie można nic przenieść.

  P.S oprawa graficzna najlepsza :)

 • Właśnie miałem kupić trochę złota ale zrezygnuję.

  Skoro po zakończeniu rundy będę mógł przenieść złoto tylko na serwery z domeną ".com",a gram tylko na serwerach z domeną ".pl" to zakupione złoto przepadnie lub będzie zamrożone do czasu następnego pomysłu wyciągnięcia od graczy pieniędzy.