Przenoszenie zlota na Origin Journey

• Tam masz napisane "Złoto pozostałe na koniec scenariusza będzie dostępne na dowolnym serwerze w tej samej domenie". Złoto można przenosić tylko w obrębie kraju (tutaj domeny) zatem złota z serwerów PL na OJ nie przeniesiesz.

• Tam masz też napisane

"

Czy można tu kupować i przesyłać Złoto?

Pewnie! Kupowanie Złota jest możliwe, a wszelkie Złoto pozostałe na koniec scenariusza będzie dostępne na dowolnym serwerze w tej samej domenie.

*****************************************************************************

>--->>>Przenoszenie Złota z innych serwerów w tej samej domenie do Rail Nation – Origin Journey także jest możliwe.<---<<<"

moim zdaniem zapomnieli dopisać

że pierw cza go

i

tak

kupić

a

potem skasować awatar

i

dopiero odebrać na

Origin Journey

ale wszystkiego ne
    wem

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷᶜᶤᵃᵒƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

• No własnie miałam na jednym klasyku trochę złota. A że już nie gram tam to wykupiłam konto plus, które tez zawsze można było przenieść. Skasowałam awatar. Minęło juz więcej niż 3 dni (tyle z reguły trzeba bylo normalnie czekać) i dalej nic nie widzę do odebrania. Już kiedyś przenosiłam złoto i konto plus ale tym razem nic nie widzę i nie wiem czy to tylko ja tak mam czy ogólnie nie można nic przenieść.

P.S oprawa graficzna najlepsza :)

• Właśnie miałem kupić trochę złota ale zrezygnuję.

Skoro po zakończeniu rundy będę mógł przenieść złoto tylko na serwery z domeną ".com",a gram tylko na serwerach z domeną ".pl" to zakupione złoto przepadnie lub będzie zamrożone do czasu następnego pomysłu wyciągnięcia od graczy pieniędzy.