Graj jako Pro!

• Drodzy eksperci, potentaci i zawodowi gracze!

Razem z Wami chcemy rozpocząć nowy projekt: Graj jako profesjonalista!

Rail Nation to dość złożona gra, a samouczek może obejmować tylko podstawy. Ale jest o wiele więcej do poznania i nauki oraz proste pytanie: „Jak dobrze grać?” na które nie jest tak łatwo odpowiedzieć. Wielu z Was ma wieloletnie doświadczenie i może grać w Rail Nation podczas snu i nadal osiągać ranking w co najmniej 500 najlepszych graczy.

Chcielibyśmy podzielić się tą mądrością i wiedzą z resztą społeczności. Oczywiście moglibyśmy napisać 100-stronicowy przewodnik na temat wszystkiego, co można wiedzieć o RN, ale mało kto by to przeczytał. Dlatego chcemy zrobić coś przeciwnego i stworzyć krótkie, ale skuteczne wskazówki, które pomogą zarówno początkującym, jak i bardziej doświadczonym graczom zoptymalizować strategię.

Przygotowaliśmy kilka przykładów, aby pokazać, jak to będzie wyglądać:

17850-protip-trainspotter-png

17848-protip-golden-hour-png

17849-protip-sitter-png

Tutaj czekamy na Wasze wskazówki i dyskusję na ten temat. Oznacz przydatną wskazówkę klikając na „kciuk do góry”.

Wybierzemy najlepsze wskazówki, umieścimy je na zdjęciach jak w powyższych przykładach, wytłumaczymy i udostępnimy społeczności. Zaczniemy na naszej stronie na Facebooku i oczywiście będziemy również wspominać o twórcy tej wskazówki.

Dość wyjaśnień, zróbmy burzę mózgóy i zbierzmy najlepsze wskazówki, aby sobie pomóc!

• Cytat: "Wielu z Was ma wieloletnie doświadczenie... Chcielibyśmy podzielić się tą mądrością i wiedzą z resztą społeczności."

Super, że chcecie się dzielić moją i innych wiedzą!

Więc od razu - do zamieszczenia na waszym FB:

Nie wiem ile to jest "kilka pierwszych dni" gdy system sztucznie wstrzymuje "zbyt szybki" rozwój miasta.

Nie wiem jaki to jest "zbyt szybki" rozwój , ile ton na godzinę, czy na mieszkańca.

Nie wiem tego bo support też nie wie i nie potrafi odpowiedzieć na proste, ale zasadnicze dla planistów w miastach, pytanie.

Chyba wreszcie znaleźli sposób by się dowiedzieć. Zapytać graczy!

To po co nam taki support?

Wydajcie 100 stronicową instrukcję, a na pewno wielu ją dokładnie przewertuje, w tym ja, a szczególnie zalecałbym to obsadzie supportu. może wtedy będą pomocni graczom,

Kolejny poroniony pomysł.