Co říkáte na nový design lobby?

• Ahoj všichni. Nové lobby se mě líbí jen mám jednu věcnou, nemohu najít kolonku převod zlatých. Na mám účtu bylo kolem 2300 zlatých asi z těch zrušených serverů a myslím, že i nějaké prémium a teď to za boha nemohu najít.

• No vypadá trošku líp než staré ale prosím poraďte jak mám za boha do boha atd...vylepšit "kariérku" použil jsem kod na 500 bodu a klikám klikám jak datel na vylepšení a ono nic nejaká chba nebo co ..k čertu!!

• Design je fajn.

Chybí mi ale jedna podstatná věc - restarty serverů. Jak mám "chytnout" začátek "svého" serveru, když nevím kdy bude restartován. Na foru se naposledy o restartu CZ-7 Express psalo v roce 2017... :o)

Už jsem to prohledal snad vše, ale informaci o restartech jsem nenašel. Ve starém lobby byla informace o restartu min. týden předem. Jsem mladý, slepý nebo pitomý, že to nemůžu najít a nebo to tam fakt nikde není?

Edit: po x minutách hledání napíšu dotaz na forum a co? najdu to.. úvodní strana... asi by to bylo lepší dát i do položky "herní světy", nejen na úvodní straně ;)

• No nový vzhled nevypadá tak zle, ale má dost chyb. příště bych doporučila trošek se věnovat detailům.

Např. když kliknu na nové restarty vidím pouze část zprávy, kousek jména serveru a to je vše. datum a čas je schovaný. Snímek Lightshotu

A ten mix cizího a českého jazyka je také divný a nechápu nač tolik vykřičníků.Vypadá to divně a kloudné info žádný :(

Snímek Lightshotu

Snímek Lightshotu

Snímek Lightshotu

Snímek Lightshotu

Nové lobby, proč ne? Ale doladěné na 100% a ne napůl.

Nemohu si pomoci, ale přijde mi to odfláklé.

• mumiska diky za nazor, souhlasím s tim, ze by restarty mely byt viditelnejsi.

Čiperka muzes mi prosim napsat, jake mas rozliseni monitoru? Potrebuju tu informaci pro vyvojare.

Co se tyce toho textu s vykricniky - to jsou ID tech textu, z nejakeho duvodu se ti nezobrazuje text jako takovy, ale jen jeho ID. Zkus prosim v prohlizeci smazat cache a cookies, melo by to potom fungovat.