Problem z ładowaniem się wiadomości i ogólne laggi

• Witam.

Przed południem zauważyłem, że zakładka SYSTEM WIADOMOŚCI nie chce się ładować lub ładuje się nawet minutami.

Sytuacja występuje zarówno w apce jak i pc. To samo na 3 przeglądarkach i na dwóch różnych komputerach.

Proszę rozwiązać ten problem.

• Sancti ten problem jest od minimum trzech tygodni, support najpierw mnie karmił tym ze wina lezy po mojej stronie i mam oczywiście wyczyścić ciasteczka, potem ze nie wiedzą co sie dzieje, ostatnio że juz wiedzą ale nie wiedzą kiedy bedzie łatka. Oczywiście na tym forum nikt z polskiego supportu nic nie napisze, dlaczego co i jak, nawet zwykłego sorry, nic, tak jakby nic sie nie działo, przeciez wszystko jest ok. To samo było z awaria apki, przeczytaliscie na polskim forum jakieś info od supportu? Tylko gracze się produkowali i wczytywali sie w fora zagarniczne. Dla mnie to jest komprmitacja polskiego supportu.

Szanowna Chloe gra ma byc przyjemnościa a nie udręką. Swego czasu utworzyłaś wątek z pytaniem jakie mamy pomysły żeby uatrakcyjnic to forum, mój jest taki: skasujcie je bo przeciez i tak nic tu nie piszecie, nie odpowiadacie, nie reagujecie na awarie, kompletnie nic tu nie robicie.

Skutecznie zniechęciliście mnie do grania, na S1 i GG sa to moje ostatnie rundy i mysle ze nie będę jedyny które podejmuje taka decyzję. Amen

• Witajcie, przepraszamy za te niedogodności. Takie błędy najlepiej jest zgłaszać do supportu w grze przez Centrum Pomocy. Zgłoszono nam już ten błąd i przesłaliśmy informację o nim technikom. Wiem, że to trwa już od dłuższego czasu, ale musimy jeszcze trochę cierpliwie poczekać.

• Chloe wiem że zgłoszono bo sam zgłaszałem kilka razy, doczekując się w końcu po kilku dniach na odpowiedź, jaką? A jakże: "usuń ciasteczka, wyczyść pamieć podręczną". Olewka 100%. Dość.

• To, że błędy są nienaprawiane to jedno ale jeśli ma to miejsce u wielu graczy to dobrze by było o tym na forum napisać, a nie żeby każdy z osobna do suportu pisał. Zaoszczędzi to Wam pracy ale też nerwów graczy którzy myślą że to tylko u nich coś nie tak działa

• Nie może być tak, że ludzie są spławiani tak jak to zrobiliście Gigolowi, a pisał w temacie z Tatsu wieki temu o problemie. Proszę się skontaktować z technikami i podać konkretną datę rozwiązania problemu.

Dla przypomnienia ostatni temat z bugiem w wiadomościach był zakładany przez Tatsu 12 sierpnia. Zaraz miesiąc minie jak się ludzie użerają z tym!

• Pierwsze info odemnie do Chloe wyszło 7 sierpnia, problem powstał zaraz po dodaniu nowego lobby. Szkoda ciągnąć ten temat, nie pierwszy nie ostatni raz gracze maja do czynienia z produktem niepełnowartościowym, a jak coś jest nie do końca sprawne nie należy tego używać

• Jak tam wyglądają postępy naprawcze????

Tylko nie piszcie jak na niemieckim forum, że macie rozwiązanie problemu tylko nie możecie ów problemu znaleźć.

Chloe naprawdę fajnie ogarnia się 29 miast w walce o top1 bez forum. Czasami kilka godzin mija jak robię ogólny przegląd i dowiaduje się, że miasto wbiło lvl i trzeba budować kilka odcinków tras.

Na telefonie to mistrzostwo świata :)

• we wtorek 17.09 mamy final na s1, czesc z nas bedzie go leciala na apce i bedzie potrzebowala FM, dzisiaj w nocy padly wiadomosci kolejnym osobom. To sa jakies jaja. Po aktualizacji znajac Wasze mozliwosci bedzie totalny burdel. Uraczycie nas takim finalem?

• Szkoda nerwów na tych " gamoni". Teraz nie mają czasu na "pierdoły " na s1, co tam gracze i finał. Oni muszą kasę zarabiać na Masters 2, i tam poszły wszystkie siły "techników" i moderatorów. Inaczej nie będzie premii.

• ciao

nie jestem pewien czy w tym wątku ma ktoś rację

trochę w toto gram i wem jak było

a było tak i pewnie tak jest nadal

pierwotnie gra była przystosowana do obsługi przez komputer

i tak pewnie nadal jest

pamiętam jak domagaliście się dostępu do gry sporadycznie

przez telefon w celu serwisowania loczków i ewentualnie dokonania wpłat na pracowników

jak już poszli graczom na rękę i dali taką opcję

to teraz się okazało że władza nadal zła

bo chiński telefon nie doli z obsługą gry

jako ciekawostke dodam że bez gogla wszelka elektronika do przesyłania danych ma problemy

a chińska czy to gotowe produkty czy zbudowane z chińskich części

jest najbardziej prześladowana przez gogla

z racji kradzieży patentów

a teraz to gogiel z chińską elektroniką robi co chce bo ma wsparcie prezydenta USA w

nakładaniu wszelakich sankcji na chiny

No i jak wy to chcecie żeby telefon był lepszy od komputera??

to chyba jeszcze nie za szybko się tak stanie

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷᶜᶤᵃᵒƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

• Drodzy, problem ustąpi najprawdopodobniej dopiero 16-17 września po aktualizacji serwerów do wersji html5. Bardzo przepraszamy za te niedogodności.

Hue hue hue.

Anyways :D

Dzięki wszystkim za wspaniały finał na s1. ( Chciałbym napisać podziękowania na forum stowarzyszenia jednak nie ma takiej możliwości. )

Czas uciekać z tego tonącego statku....

Może jak naprawicie ten syf to będzie można wrócić do gry.

• Ja napisałem co wiem

A Ty tylko wiesz jak mnie zanegować

czy może coś więcej wiesz

dlaczego są problemy z grą przez telefon

??

Ja gram z laptopa i ne mam problemów opisywanych wyżej z grą przez telefon

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷᶜᶤᵃᵒƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

• Zew co ma piernik do wiatraka? Już w pierwszym poście było napisane ze chodzi o odczytywanie wiadomości na kompach, rozumiem ze chciałeś się tylko pochwalić tym ze nie jesteś posiadaczem chińskiego telefonu ale to nie te forum.