Mistr tajemství

• reveal4.png

Vážení hráči,

přichází poslední komunitní výzva k Masters.

S radostí vám přinášíme finále našeho seriálu komunitních výzev k Masters.
    A na jeho konci pouze jeden hráč získá zasloužený titul Mistr tajemství.
    MasterOfSecrets.png

Popis události:

• Během příštích dvou týdnů vyrazí ztracený cestující na cestu v záhadném vlaku. Na své dobrodružné jízdě bude čelit obtížným hádankám, aby zjistil, jak se tam dostal a jak se může zachránit.
    • Každé dva až tři dny bude přidána nová kapitola a v každé kapitole bude potřeba odhalit tajný kód.
    • První hráč, který najde správné odpovědi ke všem kapitolám na konci příběhu, se stane Mistrem tajemství.

TrainInFog.png

Odměna:

• Vítěz získá na fóru titul Mistr tajemství na dobu do konce Masters.
      • Dále si může vybrat ze dvou odměn:
        • Až tři osobnosti dle vlastního výběru pro svou asociaci a tři licence dle vlastního výběru, nebo
        • 1500 zlatých pro sebe.
      • Pokud si vítěz výzvy vybere osobnosti, má maximálně tři dny na to, aby dal Rail Nation týmu vědět, které tři osobnosti chtějí, a kdy mají být aktivovány (během následujících 3 dnů).
      • Všechny tři osobnosti budou aktivovány zároveň v den, který si hráč vybral, mezi 15:00-20:00.
      • Pokud má asociace méně volných slotů na osobnost, může získat maximálně tolik osobností, kolik má volných slotů.

Soutěž a spolupráce

• Jakmile bude zveřejněna kapitola, můžete komentovat, spekulovat a diskutovat o hádankách. Když se zaseknete, může vám někdy pomoct, když se spojíte a budete sdílet své myšlenky společně ve více hráčích.
    • Ale pozor: pokud zveřejníte správnou odpověď, pomáháte tím svým soupeřům.
    • Nemusíte řešit hádanky v pořadí, ve kterém budou zveřejněny. Stačí mít odpovědi připravené v době, kdy příběh skončí: jen tak můžete vyhrát.

Zveřejnění první kapitoly: Zítra, 9. října 2019. Kapitola první

Zveřejnění poslední kapitoly: 23. října 2019 v 18:00 středoevropského času (buďte v tuto dobu připraveni!).

Disclaimer:

• Community Manager ani moderátoři nebudou poskytovat žádnou nápovědu.
    • POZNÁMKA: Tato soutěž bude mnohem náročnější než běžné soutěže Rail Nation, takže některé hádanky můžou být skutečně velmi obtížné a vyžadovat kreativní přemýšlení. Pokud se někdy budete cítit ztraceni, je to normální. Nemějte strach, máte čas až do 23. října.
    • Pokud náhodou do konce října nikdo hádanku nevyřeší, výzva zůstane aktivní a my začneme postupně odhalovat nápovědy pro každou kapitolu, dokud se nenajde někdo, kdo hádanku vyřeší.
    • Příspěvky, které se žádným způsobem netýkají této výzvy, budou odstraněny.

Nechť začne poslední výzva!

Hodně štěstí!

Váš Rail Nation Team

• Prolog: Probuzení

Otevřel jsem oči a zjistil, že stále sedím na svém sedadle číslo čtyři. Můj spánek byl přerušen nesnesitelnou bolestí hlavy. Jak dlouho jsem spal? Těžko říct. Možná tři minuty, možná tři dny. Nebo ještě déle? Poslední, co jsem si pamatoval, byl nástup do vlaku. Ale potom... Co se vlastně stalo? Byl jsem zmatený. Nic jsem si nepamatoval. Ani své jméno. Rozhlédl jsem se okolo sebe a zjistil, že ostatní sedadla jsou prázdná. Byl jsem si jistý, že když jsem do vlaku nastoupil, byl plný cestujících. Co se s nimi stalo? Vyhlédl jsem z okna. Vlak právě projížděl nějakým tunelem. A podle toho všeho skřípění a hvízdání jel plnou rychlostí! Snažil jsem se zjistit, kde to jsem, ale všechno, co jsem viděl, byla jen tma a bílá mlha všude kolem. Byl to docela děsivý pohled.

Prologue1.png

Pár metrů ode mě byly dveře do kabiny strojvedoucího. Říkal jsem si, že tam možná najdu strojvedoucího nebo průvodčího, tak jsem ke dveřím došel a pokusil jsem se je otevřít. Byly zamčené a visel z nich pevný červený zámek ze železa. Na jeho zadní straně byl následující nápis:

„Pouze Mistr tajemství má klíč k tomuto zámku.“

Prologue2.png

Divné. Co se to děje? Zaklepal jsem na dveře: „Ťuk, ťuk, ťuk.“ „Haló! Je tam někdo?“ Žádná odpověď. Buď tam nikdo nebyl, nebo nechtěl odpovědět. Měl jsem z celé té situace špatný pocit. Hodně špatný pocit...

pagebreak.png