Master of Secrets

• Droga społeczności,

Niedługo rozpocznie się ostatnie wyzwanie społeczności Masters.
    Z przyjemnością rozpoczynamy finał naszej serii Masters Community Challenge.
    Na koniec tylko jeden gracz będzie mógł zdobyć zasłużony tytuł Master of Secrets.
    MasterOfSecrets.png

22280-pasted-from-clipboard-png

Data pierwszego wyzwania: 9 Październik 2019 – w <this thread>.

Data ostatniego wyzwania: 23 Października 2019 – 18:00 CEST.

Niech rozpocznie się ostatnie wyzwanie!

Powodzenia,

Wasz Team Rail Nation

• Ja - pasażer na czwartym miejscu - otworzyłem oczy. Nie do zniesienia ból w mojej głowie przerwał mi odpoczynek. Jak długo spałem? Nie wiem. To może być trzy minuty lub trzy dni. A może nawet dłużej? Ostatnią rzeczą, jaką zapamiętałem, było wsiadanie do tego pociągu. Ale potem ... Co wtedy się stało? Mój umysł był zamglony. Niczego nie pamiętam. Nawet mojego imienia. Rozejrzałem się i zdałem sobie sprawę, że wszystkie pozostałe miejsca wokół mnie były puste. Byłem jednak pewien, że kiedy wsiadłem do pociągu, było wielu innych pasażerów. Co się z nimi stało? Spojrzałem za okno. Pociąg jechał z dużą prędkością przez jakiś tunel. I w oparciu o skrzeczące i świszczące dźwięki, pędził z pełną prędkością! Patrzyłem na zewnątrz, próbując dowiedzieć się, gdzie jestem. Ale wszystko, co widziałem, to wszędzie ciemność i biała mgła. To był przerażający widok.

pWE1Ys8.png

Drzwi do lokomotywy znajdowały się kilka metrów dalej. Konduktor tam był, więc podszedłem do drzwi i spróbowałem je otworzyć. Ale drzwi były zamknięte. Duży, masywny żelazny zamek w kolorze czerwonym wisiał przy drzwiach. Na zamku był napis:

„Tylko Master of Secrest ma klucz do tego zamka”.

rpe7H2p.png

Dziwne. O co chodzi? Zapukałem do drzwi „bam bam bam”. „Hej! ... Czy ktoś tam jest?”, Brak odpowiedzi. Albo nie było tam nikogo, kto udzieliłby odpowiedzi.

Miałem złe przeczucie co do tej sytuacji. Bardzo ... złe ... przeczucie.

line-clipart-page-break-7.png