Część 5

• 23253-chapter5-png

Wpis do dziennika: 19 kwietnia 2019 r.

W ubiegłym tygodniu nasza prezes ogłosiła przejście na emeryturę i teraz firma szuka następcy. Była świetnym liderem i wykonała fantastyczną robotę. Jej przejście na emeryturę zniechęciło wielu pracowników. Niektórzy z nich odeszli i ja również rozważam to samo. Podzieliłem się swoimi przemyśleniami z kilkoma kolegami, ale ku mojemu zaskoczeniu, zamiast utwierdzać mnie w zamiarze odejścia, zachęcają mnie do zrobienia czegoś zupełnie przeciwnego. Mówią, że powinienem ubiegać się o stanowisko prezesa i uważają, że jestem odpowiedni do tej roli. Z jednej strony myśl o byciu prezesem tak dużej firmy jak ta, bardzo mnie ekscytuje. Z drugiej strony, jeśli to zrobię, moje życie stanie się jeszcze bardziej wymagające. Nie jestem pewien, czy byłaby to właściwa decyzja. O ile mi wiadomo, musiałbym przejść bardzo trudny test, aby udowodnić swoje zdolności poznawcze. Mam wątpliwości. Czy powinienem w to wchodzić?

decorative-line-break-29.png

Adam musi zdać test, który znajdziecie tutaj. Czy możecie mu w tym pomóc?

Po zakończeniu zadania, opublikujemy TOP 10 najlepszych użytkowników, którzy udzielili najwięcej prawidłowych odpowiedzi w najkrótszym czasie.

Zadanie: spróbuj odpowiedzieć na jak najwięcej pytań w 15 minut

• Za każde 10% poprawnych odpowiedzi otrzymasz 1 punkt (70% poprawności = 7 punktów)
    • Pytania trudniejsze od innych również mają większą wagę
    • Tylko 1 próba na osobę. Wielokrotne próby doprowadzą do dyskwalifikacji