• Drodzy gracze


  Ostatni dzień 2019 roku dobiega końca.

  Chcemy podziękować Wam za obecność w tym wspaniałym 2019 roku i oczywiście mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie w Rail Nation w nadchodzącym roku, który jest pełen ekscytujących innowacji.


  Przed wkroczeniem w nowy rok chcemy wiedzieć, jakie jest Wasze najciekawsze wspomnienie związane z Rail Nation w 2019 roku. Podziel się z nami swoimi najlepszymi wspomnieniami w poniższym poście.


  Przy okazji chciałam się z Wami pożegnać, od roku 2020 zastąpi mnie nowy admin, ja już się niestety wypaliłam na tym stanowisku i pora na nowe wyzwania.


  Będę za Wami ogromnie tęskniła, życzę Wam wspaniałej zabawy w grze, bez błędów i problemów <3  Zespół Rail Nation życzy szczęśliwego nowego roku!

 • Jedyna osoba z polskiego supportu, z którą można było czasami znaleźć wspólny język odchodzi.


  Teraz to już kompletnie nic nie da się ani wyjaśnić, ani wyprostować ani uzyskać odpowiedzi.

  Koniec z nadzieją na wsparcie dla graczy.


  Wszystko ogarnie mgła tajemnicy, których support przecież nie może zdradzać, a gracze staną się już kompletnie zbędnym dodatkiem do gry, który na dodatek będzie tylko przeszkadzać supportowi w pracy.


  Chloe pomimo pewnych różnic zdań, dobrze było wiedzieć , że gdzieś tam jesteś.


  Życzę Ci wszystkiego najlepszego na Nowy Rok, odrobinę dystansu do tego wszystkiego co było, radości na codzień, zdrowia i żeby ten nadchodzący rok nie był gorszy niż mijający.