Nowy Community Manager

• Witam wszystkich graczy Rail Nation!

Na początek chciałbym podziękować Chloe za jej wkład i trud w Rail Nation i życzyć powodzenia w kolejnych wyzwaniach, jakich się podejmie na polu zawodowym.

Ponieważ życie nie znosi próżni, nowy Community Manager musiał się pojawić. Pewnie się domyślacie, że będę nim ja ;-)

Parę słów o mnie i moich związkach z Rail Nation.

Jako gracz, jestem tu, z przerwami, od samego początku. Może niektórzy z Was pamiętają mnie z pierwszych polskich serwerów gdzie grałem zawsze w stowarzyszeniu "I do przodu" lub z ostatnich rund, gdzie grałem w wielu losowych stowarzyszeniach.

Od dłuższego czasu również zajmowałem się przygotowaniem części tłumaczeń dla polskiej wersji Rail Nation. Także nie do końca jestem tu "nowy" :)

Prywatnie jestem pasjonatem nowych technologii, programowania z naciskiem na bazy danych i mam to szczęście, że hobby mogę realizować rozwijać w pracy zawodowej w jednej z wrocławskich firm. Gry online to moje drugie hobby i są przy mnie od ponad 15 lat...

Chciałbym również prosić Was o wyrozumiałość, ponieważ przejęcie całości obowiązków i opanowanie nowych narzędzi potrwa chwilę.

To tyle tytułem wstępu. Reszta wyjdzie w praniu ;-)

Pozdrawiam,

Dziadek

Community Manager & Customer Service Representative