Rekordy Polskiego Rail Nation - dyskusja

• ciao

w poprzedniej rundzie zerkałem na Palermo

Nie jakość ani ilość decyduje na którym serwerze szybciej będą wbijane poziomy miast

Jeżeli weźmiesz dokładnie takie same ekipy na wszystkie scenariusze to wawel będzie najszybszy

bo to jest najłatwiejszy scenariusz do wbijania poziomów miast

jak to wywnioskowałeś ?

oświeć nas niewiernych

• Zew z tego co pamięć mnie nie myli to widywano cię na Wawelu.

Najłatwiejszy ??

A to ciekawe na jakiej podstawie tak twierdzisz.

Uważasz ze kaganiec w postaci AT która trzeba wbić 1 lvl na 5 lvl miasta to takie ułatwienie czy co bo nie do końca rozumiem.

No ale poczekam aż nasz olśnisz.

Ps. Teraz poprawiamy rekordy już w innym mieście jeśli nie było widać.

• Art83 masz rację że powinienem podać ten rekord, chociaż każdy kto jest zainteresowany wejdzie w rankingi, tam w rekordy i znajdzie:

Najwyższy kiedykolwiek osiągnięty poziom miasta na serwerach classic - 54

Podsumowując: oprócz rekordu miasta 1 ery wszystkie inne zostały przez nas pobite.

Rekord pierwszej ery jest do pobicia, ale my pierwszy raz podeszliśmy do bicia rekordów i praktycznie pierwsza era to była dla nas wszystkich nauka jak do tego problemu podejść.

Słowa uznania należą się wszystkim graczom, którzy zechcieli spotkać się w jednym miejscu na mapie żeby podjąc próbę bicia tych rekordów, za zaangażowanie, rewelacyjną grę, spokojną i miłą trzymiesięczną współpracę z praktycznie pełną realizacją założeń tej rundy.

Bez chętnych i aktywnych graczy żaden , nawet najlepszy plan jest tylko zbiorem życzeń. Tu było inaczej a efekty można zobaczyć w tabeli rekordów.

Osobnym tematem jest finałowa rozgrywka - jedna z najlepszych w jakich miałem przyjemnośc brać udział.

Wprawdzie nie jest to rekord ujęty w tabeli rekordów, ale trzeba o tym wspomnieć.

Do ostatniej sekundy finalu trwała zacięta walka o wygraną, a emocje sięgały zenitu.

Za ten fascynujący wyścig dwóch miast należa się podziękowania obu ekipom - z Chomiczników i Grabich Wron.

Gratulacje dla zwycięzców z Chomiczników, a ja chciałbym podziękować Angelo - prowadzącemu finał w Grabich Wronach oraz dla Apator Toruń, za prowadzenie samej końcówki pościgu za Chomicznikami, bo ze straty 7 towarów doprowadzili do nadrobienia straty do wielkości rzędu 1%.

Brakło dosłownie 5 minut, co świadczy o zaciętości rywalizacji w finale.

To była świetna runda.

• Art83 masz rację że powinienem podać ten rekord, chociaż każdy kto jest zainteresowany wejdzie w rankingi, tam w rekordy i znajdzie:

Podążając twoim tokiem rozumowania, mógłbym napisać, że każdy kto jest zainteresowany rekordami wejdzie sam w rankingi i rekordy bez twojego wpisu lub nawet o nim wiedział zanim napisałeś post.

Skoro coś robimy (piszemy) to róbmy to od początku do końca tak jak to powinno być zrobione a nie byle jak i na odczepne.