💬 Ας μιλήσουμε για προβλήματα και λύσεις!

• Γεια σας!

Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την υπομονή σας και την κατανόησή σας.

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για την βοήθειά σας παρέχοντάς μας πληροφορίες για τα σφάλματα και και τα προβλήματα που αντιμετωπίζετε.

Οι τεχνικοί μας δουλεύουν με εντατικούς ρυθμούς για την επίλυσή τους το συντομότερο δυνατό!

Θα τολμήσουμε να ζητήσουμε άλλη μία φορά τη βοήθειά σας γιατί πιστεύουμε ότι σε μία κοινότητα η αλληλοβοήθεια και η αλληλοστήριξη είναι πολύ σημαντική!

Θα θέλαμε τη βοήθειά σας τα εξής:

1. Αν κάποιος έκανε κάποια ρύθμιση ή βρήκε κάτι που έκανα και τον βοήθησε να βελτιώσει την ταχύτητα εισόδου στο παιχνίδι καθώς και γενικά την ταχύτητα του παιχνιδιού.

2. Τα τεχνικά χαρακτηριστικά του υπολογιστής σας (επεξεργαστή, κάρτα γραφικών κ.α.) και ποιον browser χρησιμοποιείτε (όνομα και έκδοση) και σας παρουσιάζοντε σοβαρότατα δυσλειτουργικά προβλήματα.

3. Για όσους έχουν προβλήματα εισόδου και έχουν σχετική εμπειρία με τους υπολογιστές παρακαλούμε βρείτε οδηγίες για την παροχή των απαιτούμενων πληροφοριών στο παρακάτω link : HTML5: Login problems

Επικοινωνήστε με την υποστήριξη μέσα από το παιχνίδι ή από το παρακάτω link (παρακαλούμε αν δεν είναι προεπιλεγμένο επιλέξτε τα Ελληνικά (Greeks)):

Solutions : Rail Nation

Οποιαδήποτε πληροφορία θα μας είναι πολύτιμη!

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την βοήθεια!

Η ομάδα του RailNation

• Αγαπητη ομαδα

Συνεχιζει να ειναι αργη η σελιδα στις κινησεις της σε σχεση με το ευρωπαικο...big ben...κι επισης ενω εχουμε plus χανονται τα special bonus...δεν τα δινει ολα δηλαδη οπως γινοταν πριν την αναβαθμιση σε html5...χρησιμοποιω τελευταια εκδοση chrome και 7αρια prof...i5 παλιοτερης γενιας και 8 ram...

• διορθωσατε "και καλα" δυο bug και δημιουργησατε 100 ... προβλημα εισοδου προβληματα διαγωνισμων προβληματα ταχυτητας... οσο για τον υπολογιστη που εχω αν ειναι να εχω τουμπανο για να μεταφερω καρβουνο σε μια πολη με μηδεν γραφικα δεν χρειαζεται παιζω και fornite η gta

• το παιχνίδι απο τοτε που μπηκε το νεο λογισμικο ΣΕΡΝΕΤΕ και μην πειτε για τις ρυθμίσεις τα εχω κανει ολα στους μπρονζερ

• Καταναλώνει πολύ ενέργεια πλέον η σελίδα. Δεν χωράνε τα γράμματα στα μηνύματα και δεν έχω τρόπο να δω ολόκληρο ένα μήνυμα. Οι τόνοι μπαίνουν δύο φορές στα μηνύματα. Έχω MacBook Pro , επεξεργαστής 2.7 GHz Διπύρηνος Intel Core i5 ,

γραφικά Ιntel Iris Graphics 6100 1536 MB

• προβληματα απο που να ξεκινησω?

ταχυτητα εντος του παιχνιδιου,η εφαρμογη(tablet,kinhto) απο την αλλη ειναι αρκετα γρηγορη αλλα με παρα πολλα κοληματα με αποτελεσμα να κολλαει οταν δινεις αντιγραφη δρομολογιου.ο υπολογιστης προγραμματος δρομολογιου εχει γινει αθλος που πολλες φορες δεν ανοιγει ,κολλαει,σου δινει δρομολογια που οταν τα βαζεις δεν εχουν την αξια που σου δινει απετουνται πολλες φορες refresh χωρις κανενα λογο απλα επειδη κολλησε...