Nedodana vyhra bonusové lokomotivy

• Dobrý den

Stalo se mi to již podruhé , jednou jsem si myslel že mam chybu u sebe,ale nyni nevím kde se stala chyba .

Ve městě West Hil jsem vyhral soutěž v dodávkách surovin, kde byla jako vyhra bonusová lokomotiva minue ery a hotovost.

Hotovost jsem moc nesledoval, ale vyhral jsem Soutez jako jediny, ale nikde bonusova lokomotiva navic neni.

Soutěž končila dát v 19.00, druhy soupeř nestihnul další požadovane množství surovin.

Dekuji za odpověd.

• Ahoj. Tohle se může stát v případě, že bonusovou lokomotivu již vlastníš. Někdy je možné že dojde k chybě. V každém případě, o výhře ti musela přijít systémová zpráva. Bohužel nemám z této pozice přístup k tvému účtu , ani dle jména města netuším o který herní svět se jedná, nicméně, tyto situace řeší herní podpora daného herního světa. Je to vpravo nahoře Support po přihlášení do herního světa.

• ahoj mam dotaz mužete mi někdo poradit jak si mam koupit tuto lokošku když ji mam vyzkoumanou + mam i prachy dik moc bez-n-zvu.jpg

Máš dvě možnosti:

1- rozšířit depo aby jsi měla místo pro další vlak

2- dát jeden vlak do muzea aby jsi měla místo pro jiný vlak.

Preferuji první možnost.

• dik ale nejsem holka :D

za druhe jeden vlak už v muzeu mam a nejde vyndat abych ho použivál

Ano. To vidím. Depo je ovšem na úrovni 2, tedy jen 2 vlaky a bonusová lokomotiva (ta volné místo nepotřebuje, stejně jako bonusové vlaky)

Pořád doporučuji bod 1- rozšířit depo .

• BBW Lexi Lokhart : Opravdu jsem ve své komunikaci nenašel zmínku, nebo skloňování do ženského rodu vůči tobě a ani nikomu jinému. A ani oslovení v mužském rodu jsem nenašel.

Ovšem pokud je Depo na úrovni 2, není možné používat více než 2 vlaky.

Na toto nemá vliv mužský nebo ženský rod. Toto lze ovlivnit pouze tím, že se Depo rozšíří na úroveň 3.

• BBW Lexi Lokhart : Opravdu jsem ve své komunikaci nenašel zmínku, nebo skloňování do ženského rodu vůči tobě a ani nikomu jinému. A ani oslovení v mužském rodu jsem nenašel.

Na toto nemá vliv mužský nebo ženský rod. Toto lze ovlivnit pouze tím, že se Depo rozšíří na úroveň 3.

Dit v pohodě hlavně že to pobavilo .) jasný chápu hraji na 4 serverech tak mě to jen bylo divné že na jiném serveru tu lokomotivu mužů mít a na jiném ne když mam prachy a nešla mi koupit ? a ještě taková otázka jak mam vyndat lokomotivu z muzea aniž bych ji musel prodat nebo muzeum slouží jako náhradní banka na prodej lokomotiv když člověk nemá prachy pač tady vydělat prachy je fakt děs a opravdu je to zase hra jen o čase a ničem jiném :( díky za odpověď

• BBV - Jsou dvě(3) možnosti

1) loko prodat

2) znovu aktivovat - tzn. vyměnit s nějakou jinou, která právě vozí zboží(cestující) - podle typu serveru

3) zvýšit úroveň depa - pokud ti to EPOCHA povolí - a pak jich můžeš mít v muzeu celkem dost ( 4. epocha - celkem 95 loko - z toho 19 aktivních a 76 v muzeu) - to už jde ne?

• zakroužkovano BBW Lexi Lokhart : Opravdu jsem ve své komunikaci nenašel zmínku, nebo skloňování do ženského rodu vůči tobě a ani nikomu jinému. A ani oslovení v mužském rodu jsem nenašel.

takže co mě sere na tyhle hře a to doslová !

za 1 ) mám depo na urovni 2 ale použivam od začatku pouze 1 lokomotivu tu co dostaneš hned na začatku

za 2) mám vyzkoumanou parni lokomotivu z epochy 2 ale nemužu si ji pořidit pač se za prachy koupit neda ale jde jen ziskat za kupon ! to si tu už někdo z lidi děla doslová prdel !

tak pak nechapu očem je tahle cela hra když se tu nedaj kupovat vlaky za prachy ale za blby kuponi nebo za cihli !!!!

se nedivim že už to lidi odrazuje takovydle hry když dotoho nechtěj vražet realni prachy ! a take by teda ty vyherny losi měli byt po 12 hodinach a ne po 24 hodinach !!!

sorry ale už mě fakt takovydle hry doopravdy serou hry co jsou o čase a realnich penězich ! zakroužkováno bez-n-zvu.jpg

• BBW =>

1) podle toho screenu ti to nabízí loko netopýr ZADARMO (POUKAZ) - platíš "$" za vylepšení - rychlost, vagony, . . .

2) abys mohl mít víc vlaků, MUSÍŠ zvýšit úroveň DEPA

3) cílem hry je vozit co nejvíc zboží a na to potřeba co nejvíc vlaků - pokud to Epocha dovolí - 1.EPO myslím 7

;)

• BBW =>

1) podle toho screenu ti to nabízí loko netopýr ZADARMO (POUKAZ) - platíš "$" za vylepšení - rychlost, vagony, . . .

2) abys mohl mít víc vlaků, MUSÍŠ zvýšit úroveň DEPA

3) cílem hry je vozit co nejvíc zboží a na to potřeba co nejvíc vlaků - pokud to Epocha dovolí - 1.EPO myslím 7

;)

konkretně mam zájem o tuhle lokomotivu ostatní se mi nelibí :(

já myslel že je také účelem teto hry kariéra tam taky dost věci vylepšuješ

a že vozíš zboží tak to ty vyděla prachy ale trvá to dlouho kdyby bylo neomezeno vagonu za lokomotivu + vice peněz za doručeni zboží tak by se taky vydělávalo jinak a ne vozit dřevo jen za 195 dolaru je fakt dost směšně :(

• BBV

1) Dobrá, jaké loko máš - pošli 2 screeny, jeden, kde budou tvoje aktivní vlaky. a druhý vlaky v muzeu

pak mohu poradit, takhle mi to není úplně jasné ;)

2) Karieru vylepšuješ tím, že vylepšuješ ty vlaky a vozíš suroviny do měst a dostáváš za to peníze a prestiž.

Prestiž dostáváš i za investice do podniků, ze kterých vozíš

Ale ne HNED, až když se město nebo podnik "vylepší"

3) Cena za dopravu - kolísá podle návozu do města a do podniků. Pokud máš + účet, tak je tam kalkulátor zisků, který ti pomůže najít nejvýnosnější surovinu. Ale opět platí - čím víc vlaků, tím víc peněz - . Samozřejmě je musíš koupit a opravovat . . . :)

• 1) 12.jpg

2) 13.jpg

3) 14.jpg