📝 Chcete změnu? Napište si o ni ! 📩

• Vážení železničáři

Chceme aby hraní pro Vás bylo co nejpříjemnější a rádi jste se vraceli.

Už jsme udělali několik vylepšení

• Získání bonusu za přihlášení pomocí odkazu ve vlákně Starty herních světů
    • Získání zlatých za přihlášení do námi nabídnutého města
    • Získání zlatých v tutorialu
    • Výhodné balíčky ve zlatém obchodě
    • Na startu herního světa nabízíme slevu na nákup zlatých

Jistě toho je ještě víc, neustále pracujeme i na vylepšení a zrychlení hry samotné , jak je uvedeno ZDE

Přidejte nám ještě nějaké inspirace, jak udělat pro vás vše jednodušší a zajímavější, co by jste uvítali a co naopak odstranili nebo změnili.

Váš názor nás zajímá a pamatujte, že nevyřčená přání, se jen těžko splní.

A my bychom vám rádi plnili vaše přání, bude-li to v našich silách.

Více se dozvíme právě ve vašich komentářích

Espace

Community Manager

• Na Vyšehradě by chtělo zamezit možnosti vyhodit osobnost. Kupování osobností a její okamžité vyhození je nesmyslné. Jen ať v aso přemýšlí co potřebují za osobnost na 24 hodin. Tento systém je nesmyslný a nepodporuje spolupráci a komunikaci v aso.

• Nějaký nástroj na tak zvané škodiče,hra mě přestává bavit v okamžiku když nám schválně rozjíždí fabriky,jak při finále nebo zlaté hodince.Tak jako ve skutečnosti existuje vlakové zabezpečení a záchraná brzda by něco podobného mělo by být i zde.Už několikrát jsem uvažoval že skončí tuhle hru hrát když vidím jak někteří jedinci jsou ochotni kvůli prestiži udělat cokoliv a nejsem sám komu to vadí.

• přišli jsem o denní losy, odměny jsou stejné, na velký bonus se čeká na rychlíku taky 14 dnu, jako na dlouhém serveru, to je dost diskriminační pro hráče rychlíku, mimochodem, velký bonus za 14 dnu dostat 5x snížení čekaček na cestující, je fakt trapný

• Návrat k přidělování losu při přechodu na nový hrací den.

Souhlasím s Muff . . .Navíc bych uvítal i návrat k původnímu systému bonusů při denním přihlášení. Ve hře, kterou teď hraji, jsem za celou 5. epo získal 12 losů - 10 zl a "velký bonus" 20x mechanik.

• Já bych bral kdyby po tolika letech tato hra pořádně fungovala, nemusel sem dávat reset hry po každé změně vlaku nebo trasy ,je to hnus a obtěžuje to myslím všechny. Zaseklé obrazy vlaků které jsou úplně jinde, seklí vlak při hromadném zadání trasy a jiné blbosti.

• Nebylo by lepší, kdyby lidi, kteří vozí pasážery, tak by dostávali více prestiže, přece jenom při finále, kde to jde hlavně o surky. Tak si myslím, že po dojetí pacošech, by bylo lepší dostat právě více prestiže :))

• Na Vyšehradě by chtělo zamezit možnosti vyhodit osobnost. Kupování osobností a její okamžité vyhození je nesmyslné. Jen ať v aso přemýšlí co potřebují za osobnost na 24 hodin. Tento systém je nesmyslný a nepodporuje spolupráci a komunikaci v aso.

A s tímto souhlasím, myslím, že by hra byla více zábavnější :))

• Nebylo by lepší, kdyby lidi, kteří vozí pasážery, tak by dostávali více prestiže, přece jenom při finále, kde to jde hlavně o surky. Tak si myslím, že po dojetí pacošech, by bylo lepší dostat právě více prestiže :))

souhlas, ve finále to opravdu může někoho od pasažérů odradit - a nevázal bych to na dojetí finále, už vícekrát se mi stalo, že jsme lidi vůbec nedovezli

• Ve fórech by bylo dobré kromě odeslání zprávy po kliknutí myší na tlačítko také klávesovou zkratkou třeba Ctrl+Enter (jako to bývá u většiny emailových klientů).

• Jako ten paškvil s dennim bonusem je jako lepsi nez to co bylo? Pekne jste nas odrbali vsechny. Kdyz 14 dni cekam na velkej bonus a potom mi prijde 3x po sobe "vylepseni bonusove lokomotivy" kterou treba na Golden Gate nemusim vubec dostat je opravdu nadhera. Kde na to chodite? Kdo to vymysli? Strycek držgroš? Kompenzace za Vase chyby a bugy zadne, kdysi to bylo lepsi, ted napisete "Je to znama chyba, programatori o tom vedi" a tim je to vyreseno. A hrace mate na haku, vzdyt platte a platte.

To jen co me napadlo smerem k "vylepsenym bonusum".

A k prestizakum je skoda reci. Ano, napisete hra to umoznuje, aby to bylo zajimavejsi. Skoda, ze neni ve hre moznost si koupit treba v ASO nejakou moznost "zablokovani" fabriky pri finale. Dalo by se to nazvat treba "čuba" (zarážka), ktera by neumoznila pri finale treba na 1 hodinu moznost vjet do urciteho podniku. To by byl velky posun pro finale. Tu moznost by mel jen predseda, starosta, prezident, vedouci koordinator finale. Je to namet na debatu.