Widget Town / Města

• Proč přestalo fungovat rolování měst ze seznamu ve widgetu Města při pokusu o přidání dalšího? Seřazení abecedně je sice dobré na hledání, ale podle velikosti okna se dál než k Fikálkovu nedostanete, protože už jsou nahoře přednostně připojená města. Tj. seznam je k ničemu, když si chci přidat něco z dolního konce abecedy. :(

• Ve widgetu se myslím standardně zobrazuje jen 10 měst a poté je potřeba vytvořit novou záložku, nebo nový widget.

O (ne)zobrazování titulů se ještě neví.

V systému je nějaká chyba, je to hlášené, bohužel je nyní volno, a řeší se jen akutní situace.

Taktéž se nezobrazují všechna města , pokud chcete vpravo dole vybrat přesun nad jiné město ze seznamu připojených měst.

Pokud přijdete ještě na nějakou, dejte vědět, ať víme co nejvíce.

Momentálně se za tuto nepříjemnou situaci omlouváme.

To je jediné, co ze své pozice mohu v této chvíli udělat.

• Stejné to je při zadání filtru u TITUL. Zobrazí se 19 surovin a dost - rolovat nelze a pokud jste v ve 3. EPO a máte LVL města vyšší než 20, tak ty další suroviny(tituly) už nevidíte.X(

Tohle nefunguje už delší dobu, já si toho všimnul někdy v září/říjnu. Ale nepokládal jsem to za důležitý a znemožňující mi hraní. A navíc teda - v mobilu to funguje normálně, takže se na ty tituly podívat tam dá. Oni vůbec ty widgety mají svoje mouchy, beru je jen jako pomůcku, co prostě buď je nebo není.

• Ano, souhlasím - systém zpráv ve forech je velká slabina a při sebemenším zatížení je práce s ním otázkou velkého sebeovládání. Tak snad letos nad tím vývojáři zvítězí, k naší spokojenosti.