Co nového se chystá (prozrazeno z PTR)

• Zatím pouze v testovací verzi na PTR, možná již brzy na běžných serverech. Možná zaujme, možná ne. Ovšem malá změna by mohla být uvítána.

Představte si možnost na 24 hodin získat bonus, který vás zvýhodní v některé oblasti. Ovšemže nic není zcela zdarma. Když vidíte ty možnosti ....

Za otočení jedné karty je 49 Zlatých.

Každá další karta se ale musí platit

Druhá karta 5 Zlatých

Třetí karta 10 Zlatých

čtvrtá karta 20 Zlatých

pátá karta 40 Zlatých

atd...

Můžete si pak vybrat, kterou kartu ze všech které jste otočili, chcete použít na 24 hodin.

Tedy existuje i možnost karty otočit v 13:50 a další pak už ve 14:00 a můžete získat tak i 2 bonusy na téměř 24 hodin shodně. Bonus totiž platí 24 hodin od okamžiku aktivace. Nové karty se zobrazují ve 14 hodin.

Chtěli by jste výhodu mít výnosnější soutěže, rychleji a levněji stavět při změně epochy? Co třeba znásobit vyšší zisky po úspěšné Soutěži měst? Nebo třeba levněji zakolejit město, nebo zrychlené finále? variací je nespočet.

Kdo získává nejisté bonusy pomocí loterie, zde má prakticky jistotu výhry .

Zajímá nás váš názor na tuto možnost. Je to pro vás zajímavá alternativa loterie?

• Presne tak, ak toto nasadíte, privediete túto hru ešte viac do hrobu ako tomu bolo doposiaľ.

Pochybujem, že väčšina normálnych hráčov tu chce mať pay-to-win hru.

• Jak napsal výše Pete... Opět další věc, jak tahat z hráčů zlatky, popř. peníze.. A opět se prohloubí rozdíl mezi tzv. platiči a normálními hráči... Takže za mne je to prostě jen výhoda pro ty, kteří by do toho dávali hromadu peněz, a díky tomu se měli lépe (Kdo víc dá, víc získá)... Ať radši vymyslí něco místo těchto nových denních odměn.. ;-((... Néé další věc navíc.. ;-(

Nebo ať mnohonásobně upraví ceny, a omezí jejich používání jednou za celý věk, ať se u toho musí trochu přemýšlet aspon :-)

The post was edited 1 time, last by DОnrax ().

• + Hru oživí přesně tak, jak byl nedávno dotazník.. Nějaké soutěže mezi asky, víc soutěžení mezi městy, které aspon někam povedou a celkově přivedou hráče k tomu, být na té hře víc.. Takto tam nemusí být ani na level, SM a Fíno bohatě stačí.. S tím že město, které vyhrálo všechny možné SM, nemá oproti ostatním skoro žádnou výhodu.. Možná tak výdělku, který je stejně zanedbatelný .. :(

• Nápad bych uvítal, ale bez možnosti na další karty, možná otočit pouze další 1 kartu za nějakých 25 zlatých. Po zmačknutí tlačítka "Vybrat odměnu" by se odhalily ostatní karty. Chápu, že hra není stavěná jako free to play, ale tohle by člověku pomohlo až moc.

• cela hra je špatně promyšlena a ještě jsem spat takovoudle chujovinu . spiš by tady každy uvital neomezeni budovani města a zakazat nějaky epochy . kolik lidi už tohle odradilo ? než člověk se tu rozkouka tak z konči cela hra .

• cela hra je špatně promyšlena a ještě jsem spat takovoudle chujovinu . spiš by tady každy uvital neomezeni budovani města a zakazat nějaky epochy . kolik lidi už tohle odradilo ? než člověk se tu rozkouka tak z konči cela hra .

Dost lidí odrazuje na druhou stranu i ta dlouhá hra.. Takže to je dost individuální :) .. Epochy jsou v pohodě, to samé že máš uzamknuté město na level.. Ale oživení by neuškodilo jak je psáno

• Za mne dobrý nápad. Kupuju losy a skoro nic moc. Tohle by byla jistota že něco konkrétního využiju.

1-Pokud někdo platí dosud, bude platit i nadále . Tomu se nevyhneme.

2-Pokud někdo chce hrát pro město, neřeší svoji pozici v žebříčku.

3- Pokud někdo chce vyhrát, tak té hře musí věnovat víc , než se jen 2x za den přihlásit. Byl by to o to možná zajímavější Souboj Titánů v TOP 10

Ovšem je to bonus jen pro jednotlivce a nevěřím tomu, že by se celé město nebo Aso semklo a koupil každý aby vyhráli.

• Za mne dobrý nápad. Kupuju losy a skoro nic moc. Tohle by byla jistota že něco konkrétního využiju.

1-Pokud někdo platí dosud, bude platit i nadále . Tomu se nevyhneme.

2-Pokud někdo chce hrát pro město, neřeší svoji pozici v žebříčku.

3- Pokud někdo chce vyhrát, tak té hře musí věnovat víc , než se jen 2x za den přihlásit. Byl by to o to možná zajímavější Souboj Titánů v TOP 10

Ovšem je to bonus jen pro jednotlivce a nevěřím tomu, že by se celé město nebo Aso semklo a koupil každý aby vyhráli.

1) Ano

2) Záleží na postavení člověka

3) I člověk, který se přihlásí 2x denně má šanci vyhrát, má-li štěstí nebo ví, jak na to... Díky tomu, ale že by si ti, co neumí, koupili další výhody pro ně, získají oproti těm co umí další výhodu? Proč by se z toho měla stát další pay2win hra? :(

Celková cena za všechny bonusy by měla být asi 4k zlatek pakliže to tak je..

• Já se přidám k těm názorům že to zvýhodní hodně ty, kterým je skoro jedno kolik peněz do hry nasypou. Chápu že vývojáři hry chtějí taky vydělat. Ty výhody jsou zajímavé ale mohli by se implementovat do hry i jiným způsobem než jenom za peníze.

• už přestaly hrát děti, které nemají šanci držet krok s ekonomickou náročností , přestávají hrát další ekonomicky neobdaření, kdysi dávno bylo víc serverů, na každém 10000 hráčů , dneska komín kotel po 1200, ale reálně max 1800 lidí dohromady ..a další odejdou a další odejdou .... za chvilku si to tady koupím za pár drobných celé a konečně budu King

nepleteme si online hru a hernou ?????

• tahat z lidí peníze za zlato je smyslem této hry, ale už samotné zdražení + účtu bylo hřebíčkem do rakve a spousta spoluhráčů odešla.

Pokračovat v podobném trendu problémy jen prohloubí.

Čím přitáhnout další hráče je optimalizace, aby se neopakovaly stejné chyby.

Prakticky každé kolo se v průběhu finále hra seká a refresh nepomáhá, hra vás vyhodí a nemůžete se přihlásit i několik hodin, protože servery jsou nedostupné.

Mě to odradilo natolik, že už hraji jen Evropu a jen v tomto období a to jsem dřív nakupoval zlatky i na jiných serverech

• Když jsem tu začínal, bylo to "play to win". Časem se to změnilo na "pay to win". Teď už se to změnilo na bohapusté "PAY!" Pro mě je daleko záživnější (třeba) si nařídit budík na 3 ráno a vyhrát soutěž o bonusovku, než si koupit X karet, mít bonus skoro 48 hodin v kuse, a přihlásit se jednou na 6 hodin na vybrání peněz (které za chvíli už nebude kam ani investovat). Takže ti, co se snaží, budou nekompromisně převálcováni těmi, co platí. Jasně, to je vlhký sen každého programátora, co víc by si mohl přát :(

• Jsem ochoten zaplatit za jedno kolo hry nějakou částku, aby vývojáři měli z čeho žít. Ale tohle?

Místo aby byla hra spravedlivější, opět se nůžky víc otevřou pro ty, co do toho jsou ochotni investovat horentní částky.

Nelíbí se mi to.