Co nového se chystá (prozrazeno z PTR)

• Dost lidí odrazuje na druhou stranu i ta dlouhá hra.. Takže to je dost individuální :) .. Epochy jsou v pohodě, to samé že máš uzamknuté město na level.. Ale oživení by neuškodilo jak je psáno

Komu je hra dlouhá, má Expres.

A komu je krátká, respektive chce nekonečnou hru, může hrát třeba na japonském serveru. Já tam hrál, Finále trvalo celých 7 měsíců, pak jsem to vzdal. Hráči si v klidu hráli hru a budovali města a na plnění Metropolí surovinami vůbec neřešili. Možná běží dodnes. ;)

• Zlatky nekupuju. Vysoutěžím si je a po konci každé dohrané hry se mi nějaký přičtou. Na počátku každý EPO si koupím balíček epochy a za vysoutěžený zlatky si kupuju Plusko. Shromažďuju losy za zhlédnutá videa a vybrané bonusy v ASO, a na počátku nové EPO je uplatním.

Původní systém s jedním losem denně a bonusem denně mi přijde pro běžného hráče lepší než současný systém - denně na 90 % los a 1x za 14 dní "velký bonus". Ten nový zkoušený systém na PTX nedokážu zatím posoudit.

A jak už jsem tu psal téměř "zmizely" soutěže o bonusovky - teď tam po dlouhý době jedna je, ale asi ve 4 ráno. Takže si někteří hráči kupují bonusovky za zlatky.

• Hmm, tak jestli to chápu správně, jedná se o obdobu osobností, jen pro konkrétního hráče. Z popisu mě není jasné, jestli každý má jeden bonus zdarma, a za další si připlatí, nebo i ten první je zpoplatněn. Jestli má každý nárok na jeden bonus denně zdarma, je to určitě zpestření.

Každopádně jsou to hodně mocné výhody, které zvýší výskyt "predátorů". To může odradit hodně hráčů, protože se jim ještě více vzdálí šance uspět, tj. mít radost ze hry.

• A co myšlenka udělat 2 servery, kde 1. bude pro platící a 2. pro neplatící? Ať si platící kupují vítězství za peníze na svém serveru a pro ty, co neplatí a jsou ochotni hře věnovat čas a energii... Jasně oddělíte "zrno od plev" a spokojeni budou všichni, ne?

• Jen malá vsuvka mezi vašimi příspěvky....

Děkuji za podněty a názory.

Děkuji i za skvělé návrhy na vylepšení systému hry od No_66 , samec007 , Pidihajzlik3 , @DОnrax a dalších hráčů.

Určitě je v Pondělí předložím na poradě k diskuzi.

Jde především o vás, o hráče, a o to, aby vás hra bavila a ve hře jste zůstávali a nacházeli v ní oddych, od každodenních starostí. To je důvod, proč tato hra běží.

O změně denních odměn (stávající systém) na předchozí (denně los a nějaký poukaz) se s vedením nyní hojně diskutuje . Jak to ale bude, ještě neumím sdělit.

V každém případě toto vlákno neuzavírám a i nadále pište své názory a nápady, jak pro vás tuto hru zpříjemnit. O chybách víme, průběžně řešíme. Nyní jde především o zvýšení vašeho zájmu zajímavými událostmi.

• ještě dodám dodatek jak jsem tu mluvil o obchodovaný mezi městy tak každý hráč by měl svoje vlastni město které by rozvíjel a obchodoval mezi hráči převážel cestující i náklady a vydělával by prachy + by získával prestiž a třeba pak mít nějaké bonusy vždy o půlnoci ale aby to nebyla jen hra o čase ale aby ta hra za 1 vice lidi bavila ale i přitáhla nové hráče ale aby nikdo nebyl zvýhodněn