System powiadamiania w stowarzyszeniu

 • Proszę o rozważenie możliwości przesyłania wiadomości zbiorczych wewnątrz stowarzyszenia od prezesa (zarządu) do wszystkich graczy stowarzyszenia.


  Chodzi o opcję "wyślij do wszystkich" w wiadomościach.


  Bywa, że ludzie wskakują na chwile do gry , a forum stowarzyszenia zawalone masą różnych wiadomośći i ta jedna ważna gdzieś się gubi.


  Wysłanie jednej wiadomości do wszystkich ogromnie usprawniło by obieg informacji i koordynację gry w zespole.


  P.S.

  Przemyślcie również likwidację czatu w grze.


  Nikt z tego nie korzysta , a zamula skutecznie grę i zawala łącze co jakiś czas przesyłając do gracza zbędne informacje.

 • Bywa, że ludzie wskakują na chwile do gry , a forum stowarzyszenia zawalone masą różnych wiadomośći i ta jedna ważna gdzieś się gubi.

  Podzielić sobie forum na tematy i po sprawie.


  Nikt z tego nie korzysta , a zamula skutecznie grę i zawala łącze co jakiś czas przesyłając do gracza zbędne informacje

  Ja korzystam i nic mi nie zamula.

 • Podzielić sobie forum na tematy i po sprawie.

  Forum podzielone na tematy, ale po jakimś czasie w większości z nich jest jakiś wpis , a najcześciej kilka i do nich odpowiedzi.


  Jeśli gracz nie ma czasu non stop siedzieć z nosem w Forum stowarzyszenia , to wskakując na chwilkę nie jest w stanie ogarnąć ważnych wpisów nawet w jednym temacie , kiedy trzeba zdrowo taśmę przewijać.


  Inna sprawa to problemy z wpisami na forach , a właściwie z ich odczytywaniem wstecz , zwłaszcza w apce lub na słabszych kompach, o słabszych łączach nie wspomnę.


  Widze jaka jest różnica , kiedy info znajduje się na zatłoczonym forum, a kiedy wyślę do każdego gracza z osobna.  Po prostu ważna wiadomość dociera wtedy w poczcie ode mnie i bardzo łatwo to wyłapać graczowi z ograniczonym czasem na grę.


  Na dzisiaj takie wysyłanie zajmuje trochę czasu, a przy opcji "wyślij do wszystkich" oszczędza się czas i usprawnia koordynację gry a dla graczy na apkach byłoby bezcenne.  Ja korzystam i nic mi nie zamula.


  Odkąd gram z czatem były problemy.


  Stąd ludzie zaczęli komunikować się poza grą, bo na czacie nie było żadnych na to szans zwłąszcza w newralgicznych momentach gry, z różnych względów, ale fakt pozostaje faktem.


  Twórcy gry też to zauważyli że czat w grze kompletnie nie spełnia swoich założeń jak i to że gracze komunikują się kompetnie poza grą, bo w niej się po prostu nie da.


  Dowód masz prosty, wprowadzili Discorda, na którym już dawno powstawały kanały łączności graczy w RN.


  Nota bene ten Discord też to też niewypał, ale to na osobny temat.


  W efekcie czat gry zamarł , a Ty jesteś jednym z tego promila graczy którzy jeszcze mają nadzieję, że to do czegoś służy. Do gry na pewno nie.


  Przy aktualnych problemach z grą wywalenie zbędnego czata pozwoli odzyskać trochę mocy przeliczeniowych i przepustowości sieci na rzecz rozgrywki.