System powiadamiania w stowarzyszeniu

• Proszę o rozważenie możliwości przesyłania wiadomości zbiorczych wewnątrz stowarzyszenia od prezesa (zarządu) do wszystkich graczy stowarzyszenia.

Chodzi o opcję "wyślij do wszystkich" w wiadomościach.

Bywa, że ludzie wskakują na chwile do gry , a forum stowarzyszenia zawalone masą różnych wiadomośći i ta jedna ważna gdzieś się gubi.

Wysłanie jednej wiadomości do wszystkich ogromnie usprawniło by obieg informacji i koordynację gry w zespole.

P.S.

Przemyślcie również likwidację czatu w grze.

Nikt z tego nie korzysta , a zamula skutecznie grę i zawala łącze co jakiś czas przesyłając do gracza zbędne informacje.

• Bywa, że ludzie wskakują na chwile do gry , a forum stowarzyszenia zawalone masą różnych wiadomośći i ta jedna ważna gdzieś się gubi.

Podzielić sobie forum na tematy i po sprawie.

Nikt z tego nie korzysta , a zamula skutecznie grę i zawala łącze co jakiś czas przesyłając do gracza zbędne informacje

Ja korzystam i nic mi nie zamula.

• Podzielić sobie forum na tematy i po sprawie.

Forum podzielone na tematy, ale po jakimś czasie w większości z nich jest jakiś wpis , a najcześciej kilka i do nich odpowiedzi.

Jeśli gracz nie ma czasu non stop siedzieć z nosem w Forum stowarzyszenia , to wskakując na chwilkę nie jest w stanie ogarnąć ważnych wpisów nawet w jednym temacie , kiedy trzeba zdrowo taśmę przewijać.

Inna sprawa to problemy z wpisami na forach , a właściwie z ich odczytywaniem wstecz , zwłaszcza w apce lub na słabszych kompach, o słabszych łączach nie wspomnę.

Widze jaka jest różnica , kiedy info znajduje się na zatłoczonym forum, a kiedy wyślę do każdego gracza z osobna.

Po prostu ważna wiadomość dociera wtedy w poczcie ode mnie i bardzo łatwo to wyłapać graczowi z ograniczonym czasem na grę.

Na dzisiaj takie wysyłanie zajmuje trochę czasu, a przy opcji "wyślij do wszystkich" oszczędza się czas i usprawnia koordynację gry a dla graczy na apkach byłoby bezcenne.

Ja korzystam i nic mi nie zamula.

Odkąd gram z czatem były problemy.

Stąd ludzie zaczęli komunikować się poza grą, bo na czacie nie było żadnych na to szans zwłąszcza w newralgicznych momentach gry, z różnych względów, ale fakt pozostaje faktem.

Twórcy gry też to zauważyli że czat w grze kompletnie nie spełnia swoich założeń jak i to że gracze komunikują się kompetnie poza grą, bo w niej się po prostu nie da.

Dowód masz prosty, wprowadzili Discorda, na którym już dawno powstawały kanały łączności graczy w RN.

Nota bene ten Discord też to też niewypał, ale to na osobny temat.

W efekcie czat gry zamarł , a Ty jesteś jednym z tego promila graczy którzy jeszcze mają nadzieję, że to do czegoś służy. Do gry na pewno nie.

Przy aktualnych problemach z grą wywalenie zbędnego czata pozwoli odzyskać trochę mocy przeliczeniowych i przepustowości sieci na rzecz rozgrywki.