Ambasadorzy społeczności: Notatki ze spotkań warsztatowych, lista znanych błędów, tablica Trello

 • Drodzy gracze Rail Nation,


  Mamy przyjemność ogłosić publikację tablicy Trello Ambasadorów Społeczności. Na tej tablicy możecie zobaczyć postępy przegłosowanych błędów oraz notatki z każdego spotkania warsztatowego.


  Proszę pamiętajcie, że celem programu Ambasadorów jest stworzenie jasnego kanału komunikacji bezpośrednio między zespołem Rail Nation a społecznością. Dzięki temu Ambasadorowie mogą wyjaśnić, jak te błędy wpływają na społeczność, a My możemy nie tylko lepiej zrozumieć problem, ale także podać szczegóły przeszkód, z jakimi się boryka, tak aby można było znaleźć potencjalne rozwiązanie, które zadowoli zarówno Was- społeczność RN, jak i zespół Rail Nation.


  Proces ten wymaga wielu kroków, zbierania informacji i dogłębnych badań zarówno ze strony zespołu Rail Nation, jak i ambasadorów. Należy więc pamiętać, że na wykonanie tych kroków potrzebny jest czas.


  Lista znanych błędów


  Słyszeliśmy prośby od społeczności, aby dostarczyć listę błędów zgłoszonych do nas, przed rozpoczęciem programu ambasadorskiego. Udostępniliśmy tę listę ambasadorom, aby mogli oni lepiej wybrać i zrozumieć błędy, które zgłosiliście.

  Ponieważ lista jest dość obszerna, zostanie udostępniona tylko ambasadorom. Dodamy jednak listę 45 znanych błędów, które Zespół Rail Nation uznał za priorytetowe na podstawie Waszych wcześniejszych zgłoszeń. Prosimy o zapoznanie się z tą listą i poinformowanie ambasadorów, jeśli czegoś brakuje lub jest niepoprawne.


  Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę:

  45 Rail Nation Team Priority Known Bugs - Arkusze Google  Tablica Trello


  Dostęp do tablicy można uzyskać pod tym linkiem:

  Trello


  Tablica jest ustawiona w systemie progresji krok po kroku, od lewej (zgłoszone błędy) do prawej (zrobione lub naprawione błędy).

  Możecie zajrzeć na "karty" pod listą warsztatów, o nazwie "notatki ze spotkań", aby przejrzeć notatki ze spotkań warsztatowych.


  Pamiętajcie, że tablica jest w języku angielskim, jednak Wasz ambasador powinien być w stanie pomóc Wam w nawigacji i zrozumieniu konfiguracji. Zachęcamy więc do zwrócenia się do ambasadora z prośbą o wyjaśnienie tematów omawianych podczas warsztatów.


  Mamy nadzieję, że pomoże to całej społeczności RN zrozumieć aktualną sytuację z błędami oraz pracami nad nimi i z niecierpliwością czekamy na dalsze pozytywne działania Ambasadorów w tym programie.


  Dziękujemy i Pozdrawiamy,


  Zespół Rail Nation