Drugie głosowanie na najważniejsze błędy w grze!

• Najważniejsze błędy w grze: 48

1. Rozkład jazdy pociągów (przy zmianie rozkładu jazdy nie wszystkie pociągi akceptują nowy rozkład) (41) 85%
    2. Ikony (czasami ikony w dolnym menu nie reagują na naciśnięcie, nie pozostaje nic innego jak restart) (26) 54%
    3. Kalkulator rozkładu jazdy (zamiast najbliższego rozkładu wybiera najdalszy) (17) 35%
    4. Problemy z prestiżem (prestiż nie jest naliczany przy nocnym przeliczaniu, prestiż nie jest przyznawany za tytuły) (16) 33%
    5. Inactivemode (błędny komunikat błędu po byciu AFK przez jakiś czas + brak możliwości powrotu do gry) (13) 27%
    6. Stowarzyszenie (członkowie nie zawsze w pełni liczą się jako członkowie) Gra pokazuje Ci, że jesteś członkiem stowarzyszenia, ale jednocześnie czas oczekiwania w fabrykach pozostaje taki sam, jak gdybyś był poza stowarzyszeniem; (11) 23%
    7. Błąd dołączania do stowarzyszenia (jeśli klikniesz 2x na zaakceptuj zaproszenie, zostaniesz wyrzucony ze stowarzyszenia) (10) 21%
    8. po powrocie z trybu "sitting" wiadomości osoby, którą się zastępowało stają się widoczne na koncie "sittera" (6) 13%
    9. Wstępna rejestracja (czasami wstępna rejestracja nie działa) (5) 10%
    10. RN2018-3109 (błędne położenie miast po zmianie epoki) (1) 2%

Drodzy Gracze,

w ramach przygotowań do następnych warsztatów, społeczność Ambasadorów wybrała 10 błędów, na które możecie głosować.

5 najważniejszych błędów, na które oddano najwięcej głosów, zostanie przyniesionych na sierpniowe warsztaty i przedyskutowanych z zespołem Rail Nation.

Pamiętaj, że te nowe 5 najważniejszych błędów zostanie dodane do błędów omówionych we wcześniejszej edycji z zespołem Rail Nation podczas ostatnich warsztatów. Są one brane pod uwagę dodatkowo i nie zastępują błędów już wskazanych przez społeczność.

Na głosowanie macie czas do 19/08 14:00

• Myślałem, że daliście sobie spokój z idiotycznymi pomysłami, ale widzę, że brniecie dalej.

Znacie błędy i macie je jak najszybciej poprawić, bo to już nie jest wersja beta gry!

To Wasz psi, zasrany obowiązek względem graczy i ich gotówki.

A Wy sobie głosowanie uskuteczniacie.

Reasumpcja też będzie?

Sedricoo ogromnie mi Cię żal , bo intencje pewnie miałeś jak najlepsze (jak większość Twoich poprzedników) gdy pchałeś się w to , tylko nie wiedziałeś że to bagno jest.