Komunitní hlasování o chybách ve hře - září

• Které z následujících chyb ve hře vás nejvíc omezují a měly by být prioritizovány? 32

1. Nemožnost vidět vlaky jiného hráče (8) 25%
    2. Chyby IDS (6) 19%
    3. Medaile za transporty jsou připisovány až po obnovení hry (7) 22%
    4. Městské soutěže probíhají zároveň s normálními soutěžemi; také první město, které začíná závěr hry, může mít spuštěnou soutěž, která by už neměla být (5) 16%
    5. Při úpravě plánu někdy nelze kliknout na továrnu, je nutné opětovné načtení (23) 72%
    6. Po návratu z režimu zástupce se zprávy zastupovaného hráče zpřístupní ke čtení (4) 13%
    7. Nelze změnit přezdívku (0) 0%
    8. Při výběru lokomotiv do muzea nefunguje řazení (6) 19%
    9. Chyba při připojování k asociaci (pokud kliknete 2x na přijetí pozvánky, budete z asociace hned vyhozeni) (7) 22%
    10. Členové asociace nejsou plně započítáni - zobrazí se, že jste členem asociace, ale čekací doba v továrnách je jako kdybyste byli mimo asociaci; investicemi můžete shodit majoritu své asociace, nefungují vám osobností a ve finále se vaše dodávky nepočítají (11) 34%

Vážení hráči,

v rámci příprav na další workshop ambasadorů vybrali komunitní ambasadoři následujících 10 chyb, o kterých můžete hlasovat.

Pět chyb s největším počtem hlasů bude řešeno na zářijovém workshopu a projednáno s týmem Rail Nation.

Hlasovat můžete do 29.09. 14:00.

Neváhejte se podívat na poznámky ze schůzky a podrobnosti o předchozích chybách na nástěnce Trello: Trello

Berte prosím v úvahu, že to neznamená, že chyby z předchozích hlasování se nebudou řešit - jde jen o postupné zpracování nejpalčivějších chyb ve hře.

Váš Rail Nation Team

• Přesně tak. Chyby, co jsou dány na výběr jsou zcela marginální v porovnání s tím, že pro přečtení nebo i napsání zprávy je potřeba appku několikrát restartovat. Používám Android a mám 6G Ramku a 128G pamět a je mi to stejně na nic.

• Absolútne súhlasím s predošlými komentármi. Web je celkom vychytaný, ale aplikácia na mobile je katastrofálna. Nejde čítať správy, občas to nechce ani načítať hru a musím aj 2-3 krát zrušiť načítavanie aby mi hru spustilo, už sa mi stalo, že večer si nastavím cez apku vlaky a ráno mi 1-2 vlaky jazdia úplne inak.

• Ahoj všem,

díky za komentáře. O potížích s mobilní aplikací se ví - a proto vývojáři v současné době pracují na nové mobilní aplikaci, viz informace zde: Informace o aktualizaci mobilní aplikace - Oznámení - Rail Nation Forum

Tato hlasování o chybách slouží k prioritizaci chyb pro přípravu následných oprav chyb v prohlížečové verzi. Nejde tedy o to, že by byla mobilní aplikace ignorována, právě naopak, ta má teď nejvyšší prioritu.

Jinak pokud někdo rozumíte programování a uvažujete o kariérní změně, můžete se mrknout na tenhle inzerát hledající vývojáře pro RN :-)