Fórum Rail Nation bude pouze ke čtení

 • Vážení hráči,


  v únoru tohoto roku jsme představili oficiální Discord server pro Rail Nation. V rámci tohoto oznámení jsme dali jasně najevo, že fórum Rail Nation ponecháme v provozu a budeme ho podporovat, pokud o něj bude zájem.


  V průběhu roku jsme pokračovali v pořádání našich komunitních aktivit a komunikaci jak na fóru, tak na Discordu. Postupem času však bylo stále zřejmější, že aktivita hráčů na fóru se výrazně snížila, zatímco na Discordu jejich aktivita i nadále rychle roste. Ukázalo se, že většina komunity dává přednost zapojení a komunikaci prostřednictvím našeho Discord serveru Rail Nation. Z tohoto důvodu se tým community managementu a zákaznické podpory často ocitá v situaci, kdy musí předávat informace mezi dvěma platformami jen kvůli malé skupině hráčů. Bohužel to není efektivní ani produktivní využití jejich času, který by mohli lépe využít na podporu větší hráčské základny na jejich preferované platformě.


  Discord navíc prokázal větší schopnost spojit komunitu za účelem dosažení komunitní aktivity, diskusí, poskytování konstruktivní zpětné vazby a poskytování informací v reálném čase ohledně problémů, kterým ve hře čelíte. Discord navíc dokáže oslovit větší část komunity prostřednictvím botů, nástrojů a jedinečných funkcí, kterým fórum Rail Nation nemůže konkurovat.


  Proto bychom rádi oficiálně oznámili, že na konci roku 2021 plánujeme přepnout fórum Rail Nation do režimu „pouze pro čtení“. Od ledna 2022 bude fórum Rail Nation sloužit pouze jako informační archiv a platforma pro oznámení. I nadále budeme zveřejňovat informace, jako jsou seznamy změn a informace o aktualizacích, ale od ledna již hráči nebudou moci na této platformě zakládat vlákna, účastnit se diskusí ani komentovat. Namísto toho v průběhu následujících dvou měsíců vyzveme zbývající komunitu na fóru, aby přešla na komunitou preferovanou platformu: oficiální Rail Nation Discord server nebo Rail Nation PTR Discord.


  S přechodem na Discord pomůže komunitě z fóra tým community managementu, který vám vysvětlí, jaké kroky je třeba podniknout. Těm z vás, kteří si chtějí ponechat svůj titul/hodnost z fóra, to můžeme usnadnit tím, že jim přidělíme ekvivalentní hodnost na Discordu. Vše, co k tomu potřebujeme znát, je vaše nové ID na Discordu. Tým community managementu vám prostřednictvím příspěvků na regionálním fóru brzy poskytne další podrobnosti o tom, jak to udělat.


  Doufáme, že se k nám na Discordu připojíte, a těšíme se, až vám představíme některé jeho výhody, jako je například překládací bot, který hráčům umožňuje mluvit spolu v jejich rodném jazyce, a také pravidelně se konající slosování o ceny.


  Těšíme se, až vás tam uvidíme.


  Váš Rail Nation Team