[23. 11. 2021] Potíže se servery

 • Vážení hráči,


  v současné době prověřujeme potíže s přihlašováním a s nefunkčními některými herními funkcemi. Oboje je způsobeno něčím na straně poskytovatele našeho serveru. Jsme s ním samozřejmě v kontaktu a společně pracujeme na vyřešení těchto potíží.


  Aktuálně se potýkáme se dvěma typy potíží, které se dějí zároveň, ale ne vždy společně na jednom herním světě.


  1. CDN (content delivery network, síť pro doručování obsahu) je nedosažitelná pro některé hráče. To může způsobovat, že některé z herních funkcí nemusí fungovat (např. se nezobrazují předměty avatarů, žebříčky apod.). Tato záležitost by nyní již měla být vyřešena.


  2. Herní světy jsou zcela nedosažitelné a hráči jsou ze serverů vykopáváni. To je způsobeno potížemi se sítí na straně našeho poskytovatele. Tyto výpadky se objevují náhodně, ale obvykle se po několika minutách samy vyřeší. Hlášení o těchto výpadcích máme ze všech domén.


  Za způsobené potíže se omlouváme a nadále vás budeme informovat, jakmile budeme mít nové zprávy.


  Váš Rail Nation Team

 • Vážení hráči,


  po dlouhém zkoumání jsme přesvědčeni, že jsme vyřešili problémy způsobující přihlašování a nestabilitu serveru, které se vyskytovaly v posledních několika týdnech. Pokud se na vašem serveru stále vyskytují problémy, pošlete prosím ticket na podporu a my je můžeme dále prošetřit.


  Děkujeme vám za trpělivost a omlouváme se za způsobené nepříjemnosti.


  Váš Rail Nation Team