Posts by C3C3K

  Hello, the same probably "here". I can watch the 1st video and after watching it just white window appears and that is it. It is bad from the polux point of view. Happended on COM41 and CZ07. Thank you for your help.

  Tak či onak bych chtěl z celého srdce poděkovat týmu vývojářů, správců i techniků zajišťujících hladký a bezchybný chod hry. Pevně věřím, že i hráči na ostatních serverech by rádi okusili tuto velmi zábavnou mezihru kterou navrhuji nazvat "zkus se přihlásit do hry". Nepochybuji, že zejména u platících hráčů bude mít velký úspěch.

  Jen to co je tam napsáno, 1. město mělo lvl 45 (SLC), druhé taky (Bo). Náskok tedy byl 0.lvl.

  Jedna věc je mít město lvl 54 (LV), druhá umístit to město na prvním místě.

  Challenge accepted :-D

  There are some sick of the game's collaborators.

  Therefore, there will be a slight delay.

  You will soon receive your gold.

  Please be patient :)

  Well we will be patient, but without "plus account" we are not having equal possibilities in the game. Compared to those who already got gold from X server.

  I am patient, but I want to have equal chances in the game...

  Hi it is quite strange that some of my friend already were able to pick up the gold (on "Origin" server) but I am not. Honestly it is quite frustrating to know that someone is already able to use the gold and I am not. I will not be able to use the time that passed effectively, so such approach/functionality is also quite unfair.